Оплатити замовлення можна наступними способами:

 • Безготівковий розрахунок для всієї України – карткою будь-якого банку (Visa, MasterCard), Приват24, Monobank або через платіжний термінал.
  Якщо клієнт вибирає безготівковий спосіб оплати, менеджер надає потрібні реквізити особисто клієнту.
 • Готівковий розрахунок (кур’єрська доставка у м. Львів).
  Якщо клієнт вибирає кур’єрську доставку у м. Львів, оплатити товар можна готівкою безпосередньо кур’єру. 
  Кур’єрська доставка по Україні відбувається через сервіс Нової Пошти. Якщо сума покупки перевищує 20 000грн, клієнт повинен оплатити замовлення перед відправкою зручним йому способом. При сумі замовлення до 20 000грн предоплата непотрібна.
 • Післяплата (накладений платіж «Нова Пошта») + 2% до загальної суми за сервіс Нової Пошти. Оплата цим способом можлива, якщо вартість товару не перевищує 20 000 грн.
 • Оплата онлайн через сервіс WayForPay.
  Виберіть можливість оплати WayForPayпід час оформлення замовлення. Після перевірки даних про замовлення, ви перейдете на сторінку платної системи. Оплата онлайн відбувається на сторінках, захищених сертифікатами безпеки. Для цього ми використовуємо офіціний сервіс оплат WayForPayз технологією захисту даних в Інтернет мережі.

Доставка

 • Доставка через службу «Нова Пошта» по всій Україні.

Ви можете замовити доставку у будь-яке зручне відділення служби «Нова Пошта» по всій Україні.

Відправлення здійснюється до 3-ох робочих днів. Вартість доставки за тарифом Нової Пошти. 

Увага! Якщо сума замовлень перевищує 5000 грн в день, для отримання замовлення необхідно пред’явити паспорт для верифікації та ідентифікації. Це стосується операцій як в готівковій формі, так і з використанням банківської платіжної картки.

* Зверніть увагу, ми тимчасово не доставляємо замовлення на окуповані території в Донецькій і Луганській областях, а також у АР Крим.

Updating…
 • У корзині ще немає товарів.