ОБМІН І ПОВЕРНЕННЯ

Ви можете повернути або обміняти товар, який з будь-яких причин Вам не підійшов, за умови збереження його товарного вигляду, упакування і етикеток. На повернення або обмін товару у Вас є 14 днів з моменту отримання посилки. 

Ми рекомендуємо приміряти і уважно оглянути товар, коли Ви його отримаєте, не знімаючи етикеток. Якщо Вам потрібно поміняти розмір, будь ласка, зв’яжіться з нашим менеджером за телефоном +380 93 857 4139 (Viber, Telegram, WhatsApp) для уточнення наявності.

Вимоги до товарів, що підлягають поверненню:

Для повернення Вам необхідно надати товар в його первісному вигляді:

  • без пошкоджень і слідів використання;
  • з оригінальними лейблами;
  • бірками, етикетками і в оригінальній упаковці.

Поверненню не підлягають:

  • прикраси;
  • окуляри;
  • нижня білизна і купальники.

Щоб повернути товар, зв’яжіться, будь ласка, з нашим менеджером за телефоном +380 93 857 4139 (Viber, Telegram, WhatsApp) або через імейл marsava.ua@gmail.com.

Витрати по відправці товару при поверненні оплачуємо ми. Вам не потрібно нічого оплачувати незалежно від способу передачі товару. При поверненні посилки за допомогою “Нова пошта” – виберіть оплату одержувачем.
Гроші будуть повернуті Вам переказом на фізичну особу або на особисту картку протягом 3-х робочих днів після прибуття повернутого товару до нас, за умови, що товар повернуто у належному стані.

Правила повернення товарів, придбаних в інтернет-магазині marsava.com.ua, регулюються Законом України «Про захист прав споживачів». Ми залишаємо за собою право не приймати повернуті товари, якщо вони були доставлені на наш склад після закінчення 14-денного терміну, або якщо стан товарів відрізняється від того, в якому Ви їх отримали.

Updating…
  • У корзині ще немає товарів.